ÇAĞRI

MERKEZİ

0322 432 65 44

0532 131 97 06

yapı sektöründe köklü geçmişe sahip olan GÜZEL ailesi bu birikim doğrultusunda 1998 yılında Güzeltaş Alüminyum ve pvc İth. İhr. Sanayi Ticaret Limited Şirketi’ni kurmuştur.

 

kurulduğu andan itibaren Kapı-Pencere Sektöründe müşterilerinin alüminyum profil ve doğrama ihtiyaçlarına hizmet vererek başlamıştır.

Yapı sektörüne kalite odaklı bir hizmet anlayışı ile girmiş, bütün üretim politikasını buna göre belirlemiş ve her geçen gün sektörün yakından takipçisi olarak hizmet kalitesini biraz daha yükseltmiştir.

 

Bu gün gelinen noktada tecrübe ile teknolojik yenilikleri üretimde birleştirmeyi başarmış, kurumsal bir yapıya kavuşmuş, güçlü ekipmanları, yüksek kapasite üretimi ve sektöre dair yeniliklerle donatılmış çalışanları ile sektördeki boşluğu doldurmaktadır.

 

Yapı sektörüne bir bütün olarak bakan bu modern anlayışla alüminyum uygulama ve pvc Distribütörlüğü ile yenilikçi tarzı sektöre yeni bir boyut getirmiştir. Özgün tasarımları ,modern bakış açısı ve insana hizmet odaklı yaklaşımı ile kısa sürede kendine sektörde saygın bir yer edinmeyi başarmıştır.

 

GÜZELTAŞ YAPI Geleceğe dair hedeflerini yine bu anlayış üzerine kurmakta, bu yönde yatırımlarına süratle devam etmektedir.

2007 Yılı ile birlikte hedeflerini revize ederek çıta yükselten GÜZELTAŞ YAPI sektörün ihtiyacı doğrultusunda, yapı sektöründe tedarikçi konumunu sağlamlaştırmakla birlikte, anahtar teslim konutlar ile de sektördeki kalitenin öncüsü olmakta kararlıdır.

Güzeltaş Yapı 35 Yıldır Güvenle Hizmet Vermektedir.

ANASAYFA

KURUMSAL

PROJELERİMİZ

HABERLER

GALERİ

BİZE ULAŞIN

MERKEZ: ŞAKİRPAŞA MAH. TURHAN CEMAL BERİKER BUL. NO:219 SEYHAN / ADANA

ŞUBE: YENİ MAH. GMK BUL. GÜL CAD. NO:13 MEZİTLİ / MERSİN

FAX:  0322 432 65 44

Mail: info@guzeltasyapi.com

Tel: 0322 432 65 44

BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Tüm hakları saklıdır. © 2017 Güzeltaş Yapı

Designed by CUKUROVA / FUBA